Wygraj klucz do Hearthstone

Dodano: 10.12.2013

Kolejna okazja by zgarnąć klucz. Tym razem mamy ich 150! Do dzieła!

listwa

Fala kluczy w Europie! Nadal czekamy na Open Betę

Dodano: 03.12.2013

Minionej nocy do wybranych graczy w Europie i USA została rozesłana kolejna fala zaproszeń do udziału w beta-testach Hearthstone: Heroes of Warcraft. Jest to z pewnością dobra wiadomość dla tych z Was, którzy właśnie otrzymali zaproszenia. Wielu z Was jednak zadaje sobie pytania o początek otwartej fazy testów.

listwa

Stwórz kartę i wygraj klucz do Bety!

Dodano: 24.10.2013

Na oficjalnym polskim fanpage'u Hearthstone: Heroes of Warcraft możecie wygrać aż 50 kluczy do beta-testów! Co należy zrobić? Narysować bądź wykonać kartę w dowolnej technice i umieścić link do niej komentując wpis konkursowy. Czasu jest naprawdę niewiele. Konkurs trwa do jutro (piątek) do godziny 12:00!

listwa

Kolejna fala Kluczy? AKTUALIZACJA

Dodano: 09.10.2013

Właśnie trwa niezapowiedziana przerwa techniczna, powodująca brak możliwości zalogowania się do Hearthstone. Z drugiej strony na serwisach Twitter i Reddit pojawiły się wpisy od graczy, którzy właśnie dostali klucze. Czyżby właśnie trwała kolejna fala zaproszeń? Dajcie znać w komentarzach, czy się Wam poszczęściło!

listwa

Wykaz wszystkich kluczy konkursowych #2

Dodano: 26.09.2013

W związku z próbami sprzedaży kluczy konkursowych na ebayu i allegro postanowiliśmy działać i opublikować klucze do Hearthstone jakie można było wygrać na naszym serwisie.

listwa

Polscy Fani walczą o Klucze! AKTUALIZACJA #3

Dodano: 25.09.2013

Klucz do testów beta Hearthstone to bardzo pożądana rzecz ostatnimi czasy. Część fanów postanowiła się nie zrażać kolejnymi porażkami w konkursach i postanowiła stworzyć coś niezwykłego. Postanowiliśmy trochę ich wypromować, a kto wie, być może Blizzard zauważy i doceni ich starania.

listwa

Losowanie kluczy do bety! Weź udział już teraz!

Dodano: 20.09.2013

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że dostaliśmy nową partię kluczy do bety Hearthstone. Tym razem rozdawać je będziemy na 3 różne sposoby.

listwa

Nieodebrane Klucze w konkursach

Dodano: 16.09.2013

WAŻNE OGŁOSZENIE: Z przykrością stwierdzamy, że proceder sprzedaży kluczy do bety Hearthstone na Allegro nie jest nam obcy. W związku z powyższym, osoby, które wygrały od nas klucze mają czas na ich aktywację do dzisiaj (16 Września 2013) do godz. 22:00.

listwa

Hearthstone@Night - Arena i Klucze do Bety

Dodano: 05.09.2013

Serdecznie zapraszam wszystkich na piątkowy stream Hearthstone@Night. W planach ciąg dalszy moich zmagań na europejskiej Arenie, oczywiście z wykorzystaniem polskiej wersji klienta. Dodatkowo ekstra niespodzianka: specjalnie dla Was w trakcie transmisji zostanie rozdanych PIĘĆ kluczy uprawniających do udziału w beta-testach Hearthstone: Heroes of Warcraft!

listwa